Waternauts – The Journey Begins…

Waternauts – The Journey Begins…

Waternauts – Podróż właśnie się rozpoczyna…

Waternauts to projekt filmowy riderów Alex Aulbach, Marco Gradl, Nico Kauzner i Fabi Ölbaum wspieranych przez CTRL Wakeboards Germany oraz Waketoolz.com. Tych czterech riderów pokażą swoje umiejętności na spocie Wakelake.eu, gdzie baze ma Waketoolz.com.

Ekipa Waternauts wspierana przez CTRL Germany i Waketoolz.com ogarnianych przez Andreas'a Voss i Ralf'a Hala, zmierzy się z zabawkami na wyciągu Wakelake, a w szczególności ze street'owym set up'em UNIT'a zbudowanym pod wyciągiem Sesitec System 2.0.

Riderzy mają do dyspozycji wyciąg i System 2.0 na dwie godziny dziennie przez całe lato. Przez ten czas ich wyczyny będą skrupulatnie nagrywać Denix Klarer i Phil Rhode. Każdy będzie miał swój part, z trikami i sposobem w jaki żyje. Celem jest wypuszczanie regularnych materiałów do końca lata.

 

Małym wstępem jest Teaser, który pokaże wam ich nastawienie do tego projektu. Bez zbędnych wywodów, prawie cała zajawka została nagrana od jednego strzału dzięki pomocy wszystkich aktorów (Caddy Bohn, Linda Aulbach, Änn Will, Kathrin Ostermeier, Sophia Riedl) oraz riderów. Całośi materiału odpowiedniego szlifu nadała Amy Kempel, spezjalizującej się w montażu i efektach VFX.

The Waternauts One-Shot Teaser jest już w waszych rękach więc oglądajcie !!!


Riders:
Alex Aulbach (Sponsorzy: Rip Curl, Dragon, Waketoolz, CTRL)

Marco Gradl (Sponsors: CTRL, Waketoolz, Gloryfy, Soöruz, Vitamin Water)

Nico Kauzner (Sponsors: CTRL, Dragon, Soöruz, X-mini, Wild Wake&Ski)

Fabi Ölbaum (Sponsors: Waketoolz, CTRL, ION)


Źródło: Ralf Hala

Zdjęcia: Deniz Klarer

Komentarze

Стремись не к тому, чтобы добиться успеха, а к тому, чтобы твоя жизнь имела смысл. https://helloworld.com?h=79818d8b62a6beb2656e13c3ba34832f&

ujayaqax 2018.11.30 16:26

d2FrZXN0eWxlLnBs <a href='http://icoburas-a.com/'>icoburas-a.anchor.com</a> [URL=http://icoburas-u.com/]icoburas-u.anchor.com[/URL] http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ http://icoburas-t.com/ uxidatr

Dodaj komentarz