REPUBL1C DOMAIN Teaser

REPUBL1C DOMAIN Teaser

REPUBL1C DOMAIN to nowy materiał filmowy Justin'a Loiselle o grupie riderów, którzy dzielą się swoją pasją na całym świecie i pchają wakeboard do kolejnego wyższego levelu. Lray Villafuerte znany w środowisku wakeboardowych jako "The Gov" dokładnie wie jak wpływ na rozwój wakpearków na cały świecie miało powstanie w 2006 roku dzięki Guernartorowi Filipin wakeparku CWC Camsur Waterpsorts Complex. 

Kolejnym krokiem na Filipinach było powstanie Republ1c wakeparku z innowacyjnymi przeszkodami REPUBL1C RAILS. To zdecydowanie wpłynęłona rozwój naszego sportu oraz riderów, którzy musieli poszerzyć i nieco zmienić styl jazdy aby dostaosować się do nowych bardziej streetowych przeszkód. REPUBL1C to jedna z nielicznych firm, która budowała swoje doświadczenie tworzeniu wakeparków i budowaniu przeszkód, a co najważniejsze w produkcji wakeboardów, wszystko pod jednym dachem. Lray podążając za swoją wizją nie tylko zmienił wakeboard ale i ekonomie Filipin. 

To właśnie REPUBL1C DOMAIN, gdzie postęp poprzez innowację i pasję buzi się do życia !!!

Producenci: Lray Villafuerte i Mauricio Abreu

Riderzy: Ben Leclair / William Klang / John Broer / Maxine Sapulette / Sophie Hogben / Graeme Burress i inni.

 

Zajawka opowie wam historię 6 riderów z 6 różnych krajów, którzy przyjeżdżają na Filipiny katować w dwóch najlepszych wakeparkach na świecie.

Pełny film już niebawem.


Zapraszamy do oglądania !

Komentarze

Dodaj komentarz