Sportowa kamera Midland

Wiosna to najlepszy moment na zaprezentowanie nowych produktów, których premierę przewidziano na niedawno co rozpoczęty rok. Midland zamierza wprowadzić na rynek 2 nowe modele małych, funkcjonalnych kamer sportowych.

Pierwsza z nich XTC-280 to niewielka i ultralekka (93 g z akumulatorem) kamera, podobna do obecnej XTC-200, ale nagrywająca w najwyższej rozdzielczości full HD 1920x1080 pikseli z szybkością 30 klatek na sekundę, zapewniającą niebywałą płynność obrazu wysokiej rozdzielczości. Szeroki kąt widzenia szklanego obiektywu (140°) i cyfrowa stabilizacja to gwarancja nagrania znakomitego materiału nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Wodoodporny futerał pozwala nurkować z kamerą do głębokości 60 m.

Druga, nowa propozycja plasująca się na szczycie oferty kamer sportowych Midlanda, to XTC-400.
Oferuje wszystko to, co najlepsze dostępne w tym segmencie sprzętu i jeszcze trochę więcej.

Jako jedyna na świecie kamera dysponuje możliwością mocowania z 3 stron obudowy i obrotowym obiektywem pozwalającym wypionować obraz już w trakcie nagrywania bez konieczności obróbki gotowego materiału, która często wiąże się ze spadkiem jakości.

Bezpośrednia transmisja WiFi umożliwia oglądanie widoku z kamery w czasie rzeczywistym na smartphonach, tabletach i komputerach a odpowiednie aplikacje pozwalają go zapisać i publikować na portalach społecznościowych. 3 rodzaje rozdzielczości, prędkość zapisu do 120 klatek na sekundę, pole widzenia 140°, szklany obiektyw sprawdzą się w każdych okolicznościach.

Obydwie kamery zapisują obraz na kartach micro SD o pojemności do 32GB, współpracują przy przewodowym transferze danych z systemami Windows XP,SP2, Vista, 7, Mac OSXx10.4+.

 

A już 11 czerwca dowiemy się o nowej kamerze Midland, będzie jeszcze lepsza i powali na kolana :)

Odliczamy z niecierpliwością dni !!!

Źródło: www.alan.pl

Komentarze

Dodaj komentarz