Nowy punkt widzenia dzięki Midland XTC-400

Nowy punkt widzenia dzięki Midland XTC-400

Poznaj mój punkt widzenia dzięki Midland XTC-400

Dzielenie się emocjami, zdjęciami, czy filmami na portalach społecznościowych to trend, który nie przemija. Potrzeba porozumiewania się z innymi oraz skrócenie kanału komunikacji to kolejne z wymagań wobec producentów sprzętu takiego jak, telefony, aparaty czy kamery. Kamera Midland XTC-400 łączy w sobie niezwykłą precyzję, trwałość i funkcje społecznościowe, dzięki czemu możemy mówić o ewolucji i całkowitej zmianie perspektywy.

Dla najbardziej wymagających, włoska marka Midland zaprezentowała nową gamę minikamer sportowych Action Cam. Oferują one nie tylko profesjonalną jakość i łatwość obsługi, ale również pozwalają na szybkie przesłanie filmów bezpośrednio na wybrany portal społecznościowy. Za pomocą sieci bezprzewodowej kamera wykorzystuje najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne, przy równoczesnej łatwości użytkowania.

Kliknij i możesz działać !!!

MIDLAND XTC400 FULL XD
to efekt ponad czterdziestu lat doświadczeń na rynku oraz wnikliwych obserwacji potrzeb aktywnych ludzi, którzy chcą dzielić się swoją pasją ze znajomymi. Zapewnić im to może długi czas pracy baterii (do 5 godzin), obrotowy obiektyw (270°) i system mocowania (3 prowadnice), które zapewniają wygodę i ergonomię używania kamery, nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.

Dzięki specjalnej aplikacji “Action Connect”możliwy jest błyskawiczny dostęp do dodatkowych funkcji, czy ustawień takich, jak włączanie zoom, tryb pojedynczych zdjęć lub seryjnych do 12 megapikseli.

Kamera Midland XTC400 jest niezwykle łatwa w obsłudze. Urządzenie obsługiwane jest za pomocą jednego przycisku, który natychmiast włącza nagrywanie. Dostęp do wszystkich funkcji  możliwy jest z jednego panelu, umieszczonego na tyle kamery, a całość obsługi ułatwiają 3 diody LED pokazujące stan baterii, pamięci i nagrywania.

Kamera dzięki zastosowaniu najnowszej technologii wi-fi, pozwala na zintegrowanie ze smartfonem i tabletem, umożliwiając oglądanie filmów i pobieranie ich w czasie rzeczywistym, następnie szybkie zamieszczenie na Facebooku czy YouTube.

Midland XTC400 to jedyna kamera sportowa, którą można zamocować za pomocą jednego systemu uchwytów, zarówno po obydwu jej stronach jak i u podstawy.

Urządzenie dodatkowo wyposażono w zestaw akcesoriów zaprojektowanych tak, by zapewnić większą stabilność, a użytkownikowi dać możliwość komfortu i przyjemność użycia. Wkręty krzyżakowe zastąpiono haczykami odpornymi na zużycie, haki używane do mocowania kamery na elementach metalowych zamieniono na karabińczyki, a zamiast elementów pasujących do kierownicy rowerowej – zastosowano takie, które można użyć na dużych powierzchniach samochodów, motocykli, desek surfingowych, snowboardowych...

Niezależnie od tego co robisz i w jak ekstremalnych warunkach, obraz z kamery zawsze będzie taki sam – nieskazitelny.

Midland XTC400 jest mała i lekka, dlatego można ją zabrać wszędzie. Aluminiowa obudowa gwarantuje jej niezwykłą wytrzymałość, przy wadze zaledwie 140 g.

Cena Midland XTC400: € 299,00 z podatkiem

Zestaw Midland XTC400 zawiera:
Kamerę Midland XTC-400 Action Camera
Akumulator Li-Ion 3,7 V 1700 mAh
Kabel USB
Obudowę wodoszczelną do 85 m
Podstawowe mocowanie

Więcej informacji znajdziecie  na:
www.actioncamxtc.com/pl

Źródło: www.alan.pl

Komentarze

Dodaj komentarz