DUP 2105 | Del Taco

DUP 2105 | Del Taco

Przedstawiamy zupełnie nowy model Del Taco na sezon 2015 od Dobule Up Wakeboards, który jest kombinacją naszej najlepszej technologii i naszych tradycyjnych cech znajdujących się we wszystkich pro modelach. Zaprojektowana specjalnie dla dwóch bardzo wymagających riderów Antoni Van Der Wekken i Sylvain Antoine. Ta dwójka to jedni z najbardziej technicznych riderów na jibbach więc deska zniesie wszystko co tylko będziecie wstanie zrobić w wake parku.

Flex to najważniejsza cecha Del Taco, aby uzyskać ten idealnie dopasowany flex zastosowano włókno szklane o potrójnym splocie oraz dokładnym i strategicznym profilowaniem rdzenia deski. Profile tipów są szerokie, a kanały poprowadzone przez całe dno deski gwarantują stabilonści i dobre trzymanie krawędzi ale zaprojektowano je tak aby nie przeszkadzały i dawały lekki luz.

W desce znalazł się największy i najbardziej agresywny 3stage rocker jaki do tej pory widziano w DUP, daje on niesamowity POP, który uzyskamy bez zbytniego wysiłku. W desce zastosowano krawędzie z Poliuretanu, który lepiej absorbuje uderzenia od ABSu, co w połączeniu z dnem Dyna2 daje nam niezniszalną maszynę do katowania w wake parku.

 

Zobaczcie sami jak Antoni i Sylvain wyciskają z deski co tylko się da !

 

Najważniejsze cechy deseczki:
- 100% Paulonia Timber Core
- Flat line construction
- Dyna2 Base
- Polyurethane Side Walls
- 600 Gram Tri Axle Fibreglass
- Strategically Profiled timer core
- Dropped Edge Profile
- V Hull
- 3 Stage Rocker

Dostępne rozmiary: 136cm | 139cm | 142cm

Źródło: DUPwake

Więcej informacji na: dupwake.pl

Komentarze

Dodaj komentarz