DUP 2015 | Manual SB

DUP 2015 | Manual SB

Scotty Broome już od ponad 15 lat zaangażowany jest w wakeboard, spędzając większość tego czasu konkurując i walcząc na najwyższym poziomie za motorówka i na wyciągu. Mając takie doświadczenie i łącząc te dwa różne style pływania, Scotty dokładnie wiedział jaką chce deskę - Proste kształty i mega wytrzymałość połączona z ogromną wydajnośćią, tego włąśnie żąda od tej maszyny.

W tym sezonie deska powstała na bazie rdzeń przygotowanego w 100% z drzewa Paulownia, gwarantującego szybki czas reakcji, idealne czucie deski niezakłucone prostym kształtem. Szeroki obrys deski do tipa do taila z łagodnymi zaokrągleniami daje niezłe przyśpieszenie podczas kręwędziowania na wake'a, miękkie lądowania i gładką zmianę krawędzi a wszystko podane riderowi w perfekcyjnych proporcjach.

Zaplanowany zupełnie nowy rozkłąd sztywności deski Manual SB poprzez odpowieni układ włókna szklanego zapewnia odpowiednią sztywność co pozwala na idealne pływanie za motorówką oraz charakterystyczny flex potrzebny w parkach. Dodając do tego delikatnie opuszczony profil krawędzi, ABS oraz dno z materiału Dyna 2 Base otrzymujemy maszynę do katowania o freeridowej duszy na wyciąg i motorówkę.

 

Najważniejsze cechy deseczki:
- 100% Paulonia Timber Core (zupełnie nowy na 2015)
- Flat line construction
- Dyna2 Base
- Stiff Flex
- ABS Sidewall
- Dropped Edge Profile
- PBT Deck
- 3 Stage Rocker

Dostępne rozmiary: 134cm | 139cm | 143cm

 

Komentarze

Dodaj komentarz