WAKEPARK S.A. - Rozwija skrzydła

Pewnie każdy z was, naszych czytelników wie jak piękny i cudowny jest wakeboard i wakeskate. Jak dużo jest ośrodków i wyciągów w Niemczech czy na świecie. Jak dobrze ta infrastruktura jest rozwinięta za naszą zachodnią granicą. Właśnie tam prawie każdy w większej wiosce czy mieście ma dostęp do wyciągu, na który młodzież dojeżdża rowerami po szkole, a nawet dzieci mają zajęcia z WF-u. Każdy z nas chciałby pływać, cieszyć się czasem spędzonym na miejscu, a nie kombinować jak dojechać na spot.

Uwaga teraz każdy z was, niezależnie od tego czym się zajmuje, czy ma własną motorówkę, czy jezioro pod wyciąg, czy pływa rok lub 10 lat, mieszka przy spocie czy też musi dojechać 100/200km może zostać osobą mającą duży wpływ na rozwój infrastruktury oraz całęgo wakeboardu i wakeskate’a w Polsce.

Jak wiecie w 2010 roku powstała w Polsce spółka z połączenia wspólnej pasji kilku Riderów - WAKEPARK S.A.

Stworzyli oni obiekt WakePark Wrocław (wakeparkwroclaw.pl) z wyciągiem Sesitec System 2.0, Barem, torem skimboardowym i na tym nie poprzestaną.

Zarząd WAKEPARK S.A. poinformował nas iż rozpoczęły się zapisy na akcje serii D i E spółki WAKEPARK S.A., które zadebiutują na rynku New Connect na przełomie lutego i marca 2012 roku.

Właśnie TAK, teraz każdy z was może mieć udział w rozwój tych pięknych dyscyplin i nowych ośrodków wake w Polsce. Jeśli jesteście zainteresowani inwestycją w wyciągi nie zastanawiajcie się zbyt długo tylko piszcie na maila: lukasz.krutak@wakeparkwroclaw.pl 

 

 

 

A jeśli ktoś się jeszcze zastanawia i chce wiedzieć co się kroi w 2012 roku w Polsce, jakie plany rozwoju i jakie inwestycję chce wykonać spółka WAKEPARK S.A to mamy dla was parę faktów, które na bank utwierdzą was w tym, że MOŻNA ;)

 

WAKEPARK S.A. we Wrocławiu, jeden wielki ośrodek !?!

Plany na WakePark Wrocław jakie udało nam się zdobyć od zarządu to:

Postawienie dużego wyciągu YEAH !!! Pierwszy duży wyciąg w dużym mieście w Polce oraz postawienie jeszcze jednego wyciągu 2.0 w celach szkoleniowych. Wszystkie osoby początkujące i te bardziej zaawansowane będą mogły szkolić się na 2 wyciąg dwusłupowych wakeboardu i wakeskate'a :) Szkoła WakePark Wrocław będzie również organizować obozy !

To co najbardziej kocham to spis nowych zabawek:

Boxiwo o długości 13m
Fun Box
Kicker Medium
Olli box
Spine Kicker
Rainbow wraz z wallem czyli przeszkoda ala Steffen Vallert
Spine

Przyznacie, że taki set wyciągów i przeszkód robi wrażenie !

Na terenie wrocławskiego wake parku dla wszystkich odwiedzających będzie kąpielisko i camping, co zapowiada naloty ludzi i imprezy przy namiotach. A Ci którzy zapragną troszkę więcej komfortu będą mogli skorzystać z HOTELU, którego inwestorem będzie francuska firma, a jego budowa rozpocznie się już w tym roku.

Dodatkowo powinniście wiedzieć, że będzie to najlepszy ośrodek w Polsce gdyż cały WakePark Wrocław czyli wszystkie 3 stawy znajduję się w Strefie Euro 2012. A każdy może dotrzeć na miejsce komunikacją miejską prosto z PKP. A wszyscy zmotoryzowani dotrą prosto na spot Autostradową Obwodnicę Wrocławia omijając całe centrum.

 

Korzystając z okazji już dziś WAKEPARK S.A. pragnie zaprosić wszystkich na wielkie otwarcie i zawody - III edycję Wroc Love Water 2012, za które w spółce odpowiedzialny jest Członek Zarządu Ireneusz Kowalczuk.  

 

STRATEGIA ROZWOJU NA ROK 2012 w Polsce

- Budowa sieci wakeparków na terenie województwa dolnośląskiego - nowe wakeparki zostaną zlokalizowane w Zgorzelcu i jeszcze w dwóch, trzech miejscach.

- Intensyfikacja działań marketingowych mających na celu promocję sportu i obiektu WakePark Wrocław.

- Pozyskanie Inwestorów w celu przyśpieszenia dalszego dynamicznego rozwoju Spółki.

 

Miejsce powstania WakeParku w Zgorzelcu

 


Teraz dowiecie się jak kształtuje się długoterminowa strategia Spółki i jakie czynniki będą miały wpływ na jej realizację.

Spółka WAKEPARK S.A. chce się skupić na stworzeniu sieci obiektów sportowo - rekreacyjnych na terenie całej Polski, m.in. zostaną zlokalizowane w Warszawie, Katowicach, Poznaniu oraz Nysie.  A docelowo stworzy sieć obiektów WAKEPARK S.A. w całej Polsce i w Europie. Już w lutym ruszają intensywne działania marketingowe i promujące wakeboard w Polsce, za które odpowiedzialny w WAKEPARK S.A.  jest Członek Zarządu Marcel Terlikowski.

 

 

INFO dla każdej pomysłowej osoby !!!

WAKEPARK S.A. poszukamy ludzi z zajawką, którzy mają pomysł oraz upatrzony spot pod wymarzony wyciąg.

Teraz jest okazja abyście nadsyłali wszelkie info na temat miejsca, okolicy, potencjale spotu wraz ze zdjęciami. Może to właśnie do was odezwie się spółka, podejmie z wami współpracę i na waszym spocie wybuduje WAKEPARK na wypracowanym doświadczeniu i kapitale.

Piszcie na maila: lukasz.krutak@wakeparkwroclaw.pl 

 

 

Wielkie PODZIĘKOWANIA za wszystkie informacje i pomoc w artykule dla prezesa Łukasza Krutaka oraz pozostałych pracowników WAKEPARK S.A. !!!

Zapraszamy na strony:

wakeparkwroclaw.pl

facebook.com/wakepark.SA

facebook.com/wakepark.wroclaw

facebook.com/wakepark.zgorzelec

 

"Materiały zawarte na niniejszej stronie internetowej służą wyłącznie celom promocyjnym i nie stanowią prospektu ani żadnego innego dokumentu ofertowego w rozumieniu przepisów prawnych, za pośrednictwem których dokonano implementacji Dyrektywy 2003/71/WE (Dyrektywa ta łącznie z ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych oraz innymi obowiązującymi przepisami prawa jest zwana dalej "Dyrektywą Prospektową"), jak również nie stanowią oferty sprzedaży ani zaproszenia do nabycia papierów wartościowych Spółki."

 

Tekst: Michał Kamyk

Komentarze

Dodaj komentarz