"A Single Day" - Team SMG

"A Single Day" to film nakręcony i poskładany przez Remedy Films. Produkcja ta jest dokładnie swoim tytułem czyli wszystkie ujęcia zostały wykonane jednego dnia. A efektem ich jest esencja wakeboardingu za motorówką trwająca 43 minuty. Harmonogram był mocno napięty lecz w ciągu tego dnia poza wakeboardem było strzelanie, skoki z helikoptera, szwy i co najważniejsze, to dobra zabawa!

Singleton Marine Group, Malibu Boats i Axis Wake Research dilerzy w stanie Georgia, kładą bardzo duży nacisk na rozwój wakeboardu. SMG zebrali swoich team riderów ze stanów Alabama i Georgia by dać im dzień wypchany sesjami wakeboardowym, pełnego zabawy, czasu spędzonego w teamie i zarazem składającego się z wypoczynku na jeziorze.

43 minuty tego filmu pokazuje umiejętności takich riderów jak: Johnny Tobaben, Ben Watts, Jamie Graff, Ryan Free, Cori Wagoner, David 'Jimmy' Taylor, Sawyer Davis, Nicholas Mohnacky, Chase Andrews i Corey Bradley. 

Remedy Films zostało założone przez Jamie'go Graffa'a oraz Chase'a Andrews'a. Dorastali oni w środowisku wakeboardowym, pływając i filmując znajomych. "A Single Day" jest to ich pierwsza produkcja dzięki której maja nadzieje wypłynąć na świat i rozwinąć swoją karierę w produkcji filmów o sportach extremalnych.


Enjoy!

"A Single Day" - Team SMG from Remedy Films on Vimeo.


Komentarze

Dodaj komentarz