Wake Camp Fest 2016

Wake Camp Fest 2016

Wakeboard to dyscyplina sportu, która rośnie w w niesamowitym tempie! Już teraz można ją nazwać ikoną wolnego stylu życia współczesnej pop-kultury, tak jak kiedyś określano surfing.
W tym roku zorganizowano pierwszy festiwal wakeboardowy. Na imprezę przyjechali uczestnicy z całej Polski, a miejsca wyczerpały się już miesiąc przed wydarzeniem.

Wake Camp Fest, bo o nim mowa, odbył się w dniach 25-29.05.2016 w ośrodku Rueda w Januszkowicach koło Opola. Uczestnicy oprócz pływania mieli możliwość spróbowania crossfitu czy mobility. Uczyli się od najlepszych! Treningi PRO oraz pokaz trików z krawędzi i na przeszkodach, który zadziwił wszystkich i zmotywował do dalszych treningów. Była możliwość porozmawiania z topowymi polskimi riderami oraz wspólnej zabawy, gdyż co wieczór działo się!
Ważnym elementem WakeCamFest był pokaz filmów o tematyce sportów wodnych!
Dodatkowo imprezy do białego rana przy ognisku w rytm muzyki na żywo!
Mimo imprez, nikt się nie poddawał i co rano stawiał się na wyciągu dostępnym wyłącznie dla uczestników wydarzenia! Osoby zainteresowane miały możliwość testowania najnowszych sprzętów, indywidualnych treningów oraz chillowania na plaży.
Organizatorzy podkreślają,że WakeCampFest to wydarzenie kierowane zarówno dla zaawansowanych wakeboardzistów jak i amatorów tego sportu Zatem bądźcie czujni, impreza na pewno odbędzie się również w przyszłym roku!

 

 

 

 

 

Więcej info na stronach:

www.wakecampfest.pl

Rueda Wakepark

Komentarze

Dodaj komentarz