HONOR Wake Cup - Koszalin

HONOR Wake Cup - Koszalin

No i HONOR Wake Cup poszedł! Było gorąco na dworze i było gorąco w finałach. 

 
Wygrał Kuba Konefał, który zaprezentował spektrum tricków: switch S-bednd do blinda, switch backmobe, 313, toeside backroll oraz z kickera masywnego moby dicka i TS 7. Na A- frame robił transfer 360. Duży dylemat mieli sędziowie czy wygrał on czy Gawor. Gawor zasadził, między innymi: 2 S do blinda (!), switch S-bend do blinda, switch back to blind, toeside backroll oraz z kickera TS 7 i moby dicka . A-frame przechodził również z transferem 360. Opinie wśród publiczności kto powinien wygrać były podzielone.

 
Na męskim podium nowa twarz – Rafał Sypień z Bytomia. Rafał zdołał wyeliminować takie znane twarze polskiego wake’a, jak Rafał Płaza czy Maurycy Karczewski. Pokazał stylowe nuclear graby oraz crow mobe z kickera, a na A-frame zaskakiwał gapami oraz presami.
 

 

Wśród kobiet dominowała Magda Kado z Margonina, wykonując czysto i wysoko 540 z kicera, S-bend, blind judge, switch raley i switch backroll. Druga była Sandra Keller ze Szczecina, która pokazała front rolla, back rolla i 360 z kickera. Na trzecim miejscu stanęła Weronika Xięska z Bytomia.
 

W kategorii dzieciaki wygrał Kuba Dąbrowski ze Szczecinka pokazując między innymi tantrum do blinda, backrolla oraz raley. Po piętach deptała mu Agnieszka Kado z Margonina, która wykonała masywne 540 z kickera oraz zejścia do blinda ze slidera. Trzeci był Jakub Kado z Margonina, która prezentował między innymi pewnie BS 360.
 

 

Czas umilał konkurs na najśmieszniejsze zdjęcie w którym publiczność i zawodnicy wygrywali nagrody. W poniedziałek jedna z tych osób wygra smartfon HONOR . Jak zwykle był też reprezentant WAKESHOP.pl ze stoiskiem, który tłumaczył ludziom o co chodzi z tym sprzętem do wake’a ;) 

Po zawodach odbył się koncert TEN TYP MES. Właściciel wyciągu oraz rider Marek Znyk przekazał mu koszulkę HONOR Wake Cup….zachęcając do popływania na wake’u po koncercie 

 

Next stop – Szczecin 25.07.. Widzimy się!

 

 

Więcej info na stronie: facebook.com/HONORWakeCupKomentarze

Dodaj komentarz