II Urodziny Wakestyle Magazynu

II Urodziny Wakestyle Magazynu

 

Dzisiaj Wakestyle Mag obchodzi 2 URODZINY !!!

 

Jest to dla nas bardzo miły dzień, a zarazem pełen emocji. Piszemy dla was już 2 lata i bardzo się cieszymy, że odwiedzacie naszą stronę. Stworzyliśmy dla was Wakestyle Mag by polska scena wakeboard'owa i wakeskate'owa stała się bogatsza w informacje ze świata i kraju :) Po dwóch latach przyszedł czas na małe zmiany, stowrzyliśmy wersję angielską gdyż 1/3 odwiedzających jest spoza granic Polski oraz dodaliśmy stronę z WAKESPOTAMI, teraz każdy z was będzie mógł się zapoznać ze wszystkimi miejscówkami wakestyle'owymi. 

W tym sezonie czeka was spora ilość fotorelacji i materiałów filmowych. Mamy też wiele niespodzianek, które dla was przygotowaliśmy, ale o tym dowiecie się w trakcie sezonu.

Wakestyle Mag wchodzi na wyższy poziom !!!


W weekend majowy większość z was rozpocznie sezon wake'owy <lol> !!! A w tym sezonie będą dostępne nowe spoty co wpływnie zdecydowanie na poziom i ilość pływających, dlatego życzymy wam i sobie jak najwięcej newsów oraz ilości dni spędzonych na wodzie, ucząc się nowych trików i czerpiąc ogromną przyjemność z pływania. Shred on wake !!!

 

W sezonie 2012 mamy bogaty KALENDARZ IMPREZ , dużo zawodów i pokazów  więc nasz WAKESTYLE Magazyn będzie miał pełne ręce roboty !!!

 

Zaglądajcie codziennie bo czeka nas naprawdę syty sezon :)

Wakestle Magazynu "WAKESTYLE.PL"

 

 

W ramach rozgrzewki przed weekendowym rozpoczęciem sezonu w gorących i wiosennych warunkach, zobaczcie materiał z CIE Spring Ride :)

 

Bardzo cenimy sobie i dziękujemy za wasze nadsyłane materiały i wszystkie sugestie. Tych, którzy chcieliby nadesłać nowe materiały o miejscówkach, wyciągach, imprezach, wyjazdach oraz filmy, prosimy o kontakt pod mailem:wakestyle.pl@gmail.com  

Komentarze

Dodaj komentarz